Yhteystiedot

V. 2019 toimihenkilöt

Puheenjohtaja Raija Pölkki puh.0405288424

e-mail. polkkiraija@gmail.com

Varapuheenjohtaj /kassanhoitaja Esko Tammenoja puh. 0400315815

e-mail. esko.tammenoja@gmail.com

Sihteeri Teija Penttinen puh. 0451671940

teija.penttinen@hotmail.com

Opintosiht. Kaarina Mutalahti puh. 0503497959

e-mail. kati.mutalahti@gmail.com

Varasihteeri Raimo Malinen puh.0407434097

e-mail. raimo.malinen@gmail.com

Taloudenhoitaja Anita Tammenoja puh. 0405885123

e-mail. anita.tammenoja@gmail.com

Jäsenasiainhoitaja Arja Otsala puh. 0408449086

e-mail. arja.otsala@gmail.com

Matkavastaava Seija Kovanen puh. 0414377870

e-mail. kovanenseija@gmail.com

Liikuntavastaava Seija Kovanen puh. 0414377870

e-mail. kovanenseija@gmail.com

Bocciavastaava Mauri Laitinen puh.0408287253

e-mail. mauri.laitinen47@gmail.com

Keilavastaava Arto Tammenoja puh. 0405688975

e-mail. arto.tammenoja@gmail.com

Hallitus

Seija Kovanen, Arja Otsala, Mauri Laitinen, Arto Tammenoja, Teija Penttinen, Hannele Puttonen, Esko Tammenoja ja Raimo Malinen.

varajäsenet  Kaarina Mutalahti, Taisto Muurikainen ja Aila Backman

 

Piirikokousedustajat Raija Pölkki ja Teija Penttinen

varalla Esko Tammenoja ja Raimo Malinen

 

Laukaan vanhusneuvosto Kirsti Puurula puh. 0407729955

e-mail. kirsti.puurula@elisanet.fi

varalla Esko Tammenoja

 

Toiminnantarkastaja Helena Pihlajasaari puh. 0400540995

varalla Pauli Inkeroinen

puheenjohtaja 2019 Raija Pölkki
Varapuheenjohtaja 2019 Esko Tammenoja
Opintosihteeri Kati Mutalahti
Jäsenvastaava Arja Otsala
Taloudenhoitaja Anita Tammenoja